Apartamenty nad morzem – Herkules Plaza

Inwestycja Herkules Plaza to nowoczesny obiekt zlokalizowany w dzielnicy uzdrowiskowej Świnoujścia. Ten nadmorski kurort oferuje złoty piasek, powietrze z leczniczym jodem i wspaniałe zachody słońca. Nieruchomość położona jest zaledwie 300 m od najpiękniejszej plaży na polskim wybrzeżu. Od strony zachodniej i południowej budynek otaczają piękne, rozległe tereny leśne. Lokalizacja ta zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie spacer do centrum miasta zajmuje jedynie 20 minut. Jeśli interesują Państwa pięknie położone, luksusowe apartamenty nad morzem, nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu.

Herkules Plaza znajduje się w odległości:

    • 3,1 km od Stawa Młyny – Wiatrak
    • 300 m od plaży
    • 2,5 km od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck
    • 74 km od lotniska w Goleniowie
    • 12 km od lotniska w Heringsdorf

Świnoujście to także świetna baza do zwiedzania województwa zachodniopomorskiego oraz niemieckiej części wybrzeża Bałtyku. Bogata infrastruktura turystyczna w tym regionie sprawia zaś, że nie sposób się tu nudzić.

Udana inwestycja w apartamenty nad morzem – Herkules Plaza

Niepowtarzalny urok Świnoujścia, wspaniałe atrakcje turystyczne, a także komfortowe pokoje w Herkules Plaza to znakomita lokata kapitału. To obiekt idealny dla osób, które interesuje inwestycja w apartamenty nad morzem. To szansa na stały i atrakcyjny dochód dzięki położeniu w dużym nadmorskim kurorcie, w którym turystyka kwitnie nie tylko w szczycie sezonu. Jednocześnie własne mieszkanie nad morzem umożliwia spędzenie prawdziwie komfortowego urlopu niemal w każdej chwili. To bezpieczeństwo i świetny sposób na zabezpieczenie przyszłości – zarówno Państwa, jak i Waszych bliskich.

Wyszukaj nieruchomość

-
Herkules Plaza
3.5 (70%) 26 votes