Kontakt z biurem sprzedaży

Oferujemy atrakcyjne apartamenty. Inwestycja w mieszkania nad morzem to sposób nie tylko na doskonałą lokatę kapitału, ale też wypoczynek na własnych zasadach w komfortowych warunkach. Wyposażony w liczne udogodnienia i luksusowo wykończony budynek Herkules Plaza spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, a jego korzystne położenie w dzielnicy uzdrowiskowej Świnoujścia (woj. zachodniopomorskie) zapewnia zarówno możliwość relaksu w ciszy, jak i korzystania z uroków i atrakcji dużego kurortu oraz położonej zaledwie 300 m od obiektu szerokiej i pięknej plaży.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, jeśli interesuje Państwa inwestycja w apartamenty nad morzem.

ikona-kontakt

Kontakt

Mirosław Stanosz

GSM: (+48) 794 404 052

E:mail: mstanosz@herkulesplaza.pl

marker

Herkules Plaza

Małachowskiego 4,
72-600 Świnoujście


Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.herkulesplaza.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Canopy Investments Limited, ul. Słowackiego 29, 72-600 Świnoujście, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@herkulesplaza.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Przedstawione na stronie internetowej herkulesplaza.pl wizualizacje,  modele pokoi mają charakter poglądowy i nie stawią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wygląd budynku, pokoi oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Wszelkie informacje i dane zawarta na niniejszej stronie internetowej podlegają ochronie praw autorskich, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celu wymaga każdorazowo pisemnej zgody Canopy Investments Limited. W razie zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na wskazany adres: biuro@herkulesplaza.pl
Kontakt2
5 (100%) 5 votes